formularz icoContact with an expert

 

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem oraz akceptuję ich treść.*

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych osobowych jest „Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski”  NIP: 8191619794, adres: Al. Tadeusza Rejtana, nr 23, lok. 1.2, 35-326 Rzeszów. Dane są przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w  formularzu kontaktowym. Udostępnienie danych jest dobrowolne i mogą być przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na rzecz Administratora usługi wsparcia, (księgowe, kadrowe, IT). Można się sprzeciwić przetwarzaniu danych, żądać dostępu do nich, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Można też wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane będą przechowywane przez okres 15 lat od daty wykonania lub zaprzestania wykonywania umowy.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

ResLegal

KATARZYNA KRUCZEK

Adwokat Katarzyna Kruczek

KATARZYNA KRUCZEK

Advocate

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, przy szczególnym uwzględnieniu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa karnego.

e-mail: k.dec@reslegal.pl

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Organizatorka konferencji i seminariów naukowych. W trakcie studiów pełniła funkcję Prezesa Koła Naukowego Prawa Karnego „Iustitia”. Studia ukończyła w 2018 roku, broniąc pracę magisterską w Katedrze Prawa Policyjnego pt. „Przestępczość jako patologia społeczna”.

W latach 2019-2021 odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie. W roku 2022 złożyła egzamin adwokacki. Wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie.

W Kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, przy szczególnym uwzględnieniu prawa rodzinnego i opiekuńczego, w tym spraw o rozwód, separację, ustanowienie rozdzielności majątkowej, ustalenie miejsca pobytu dziecka, ograniczenie/zawieszenie/pozbawienie władzy rodzicielskiej, kontakty czy alimenty oraz prawa karnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała praktykując w rzeszowskich, jak i przemyskich sądach i prokuraturach. Od 2017 r. współpracuje z Kancelarią Adwokacką ResLegal z siedzibą w Rzeszowie. Od 2018 r. zajmuje się obsługą Klientów w ramach filii Kancelarii w Przemyślu, zaś od 2022 r. prowadzi także indywidualną kancelarię adwokacką. Prywatnie żona Norberta, miłośniczka podróży i architektury.