formularz icoKontakt z ekspertem

 

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem oraz akceptuję ich treść.*

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych osobowych jest „Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski”  NIP: 8191619794, adres: Al. Tadeusza Rejtana, nr 23, lok. 1.2, 35-326 Rzeszów. Dane są przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w  formularzu kontaktowym. Udostępnienie danych jest dobrowolne i mogą być przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na rzecz Administratora usługi wsparcia, (księgowe, kadrowe, IT). Można się sprzeciwić przetwarzaniu danych, żądać dostępu do nich, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Można też wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane będą przechowywane przez okres 15 lat od daty wykonania lub zaprzestania wykonywania umowy.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
phone button
ResLegal

DOŁĄCZ DO RESLEGAL

Sukces każdego przedsiębiorstwa to wynik pracy zatrudnianych w nim osób. Oferując odpowiednie szanse rozwoju pracownikom, zyskujemy pewność, iż zaangażują wszystkie swoje możliwości we właściwe wykonywanie powierzonych im zadań.

Z uwagi na dynamikę rozwoju Kancelarii, poszukujemy osób do współpracy, zarówno studentów prawa (III-V rok), jak też aplikantów z aplikacji adwokackiej lub radcowskiej. Dla nas doświadczenie nie stanowi z zasady najważniejszego elementu, ponieważ sami umiemy odpowiednio ukształtować dobrego prawnika. Równie ważna jest wiedza i dążenie do osobistego rozwoju, a co za tym idzie chęć ciągłej nauki i czerpania satysfakcji z tego co się robi.

h3

Najlepszym kandydatom, którzy spełnią nasze oczekiwania, zapewniamy zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub na podstawie umów cywilnoprawnych. Gwarantujemy godziwe warunki współpracy oraz przejrzyste reguły wynagradzania. Promujemy najlepszych, troszcząc się o ich rozwój zawodowy.
Istnieje również możliwość odbycia stażu w Kancelarii.

 

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy zapraszamy do przesyłania CV na adres:
kancelaria@reslegal.pl